Dongguan Enuo mal Co, Ltd is 'n filiaal van die Hong Kong BHD Group, plastiek vorm ontwerp en vervaardiging is hul kernbesigheid. Verder is ook metaalonderdele CNC-bewerking, prototipe-produkte R & D, inspeksie-armatuur / maat R & D, plastiekprodukte, spuit en montering betrokke.

Which picture will you choose from the end of this artical
Kreatiwiteit 5 opmerkings 27-okt-2020

Watter prentjie kies u aan die einde van hierdie artikel?

Sjoe, ouens! nuwe vorm versending tyd !! Ha, kyk hoe gelukkig is ons bemarkingsmeisie!

Wel, voordat ek hierdie foto geplaas het, het 'n dilemma in my hart gesukkel. 'N Vriend wat 'n groot hoeveelheid "linkedIn" -verbindings besit, het my vroeër 'n vriendelike advies gegee: Hey, Harry! dit is nie goed om 'n meisie uit te nooi om met die vorms te staan ​​nie, veral met 'n groot glimlaggende gesig! Kom, vormvervaardiging moet baie ernstig wees, ok? Sou die tegniese man wat 'n remklapper of tekenpapier het om te vervang, baie meer geskik wees?

Which picture will you choose from the end of this artical d

Vir daardie oomblik, soos hy daarop gewys het, voel ek jammer om ons span moeilik te maak, want wat ek gedoen het, het 'n ligsinnige indruk getoon vir liewe lesers. Dit lyk asof dit die enigste doel vir my plasing is om die gehoor se aandag te trek! Daarom was ek hierdie keer van plan om te doen soos hy voorgestel het, formeel te wees as 'n 'regte' vormvervaardiger! Toe neem ek die eerste foto met my kollegas se hulp ernstig. Soos onderstaande foto, slegs vorm en produkte wat voor my lens gewys word, formeel en skoon, alles is reg. maar ek voel iets verlore ...

Which picture will you choose from the end of this artical c

Toe ek klaar is met die neem van die foto's, en van plan is om terug te stap. Ons 'na' 90-jarige 'meisie het gesê: mag ek 'n foto met hierdie vorm hê? Ek het natuurlik gesê! Dan begin sy allerhande 'professionele' pose met die vorm maak, net soos om 'n persoonlike selfie te maak, en ander werkers in die werkswinkel is almal laggend agter die kamera agter, en die atmosfeer in die werkswinkel word skielik warm en harmonieus. Ons spanlede is gelukkig met hul prestasies, en 'n gevoel van prestasie het op hul glimlaggende gesigte gewys ...

Goed, die vervaardiging van gereedskap moet 'n ernstige en presiese saak wees, maar dit kan ook vir ons werkers belangrik wees om die werk met 'n gelukkige bui te doen. Soos u weet, werk ons ​​werkers dikwels oortyd, selfs oornag om die deurtyd na te streef, en hou die belofte aan ons kliënte, as die projek tyd kort is. Hulle is moeg en gespanne tydens die proses, as dit moontlik is om ons respek en waardering vir hul werk en produk te toon, waarom nie? Moet ons nie toelaat dat hulle ons applous hoor as hulle skitter met hul 'meesterwerk' nie? Gereedskap is koud, maar warmte van die span!

Nou die dag kla baie eienaars van gereedskapondernemings: dit is al hoe moeiliker om werkers te werf, ongeag ontwerpers, ingenieurs of masjienbedrywighede. veral vir die groep "na 90's", soos in hul gedagtes, is daar nie te veel plesier in die vervaardigingsbedryf nie. Nuwe generasie het hul definisie oor werk, geluk word al hoe belangriker om die span op te bou en te versterk.

So liewe leser, dink u om 'n gelukkige toneel in ons daaglikse werk te plaas, om die span te laat ontspan as die proses nie gespanne is nie, al dan nie? wys asseblief u houding deur die onderstaande prentjie te kies.

Which picture will you choose from the end of this artical b

Which picture will you choose from the end of this artical


Plaas tyd: 27 Oktober 2020