Dongguan Enuo mold Co., Ltd is 'n filiaal van Hong Kong BHD Group, plastiekvormontwerp en -vervaardiging is hul kernbesigheid.Verder word metaalonderdele CNC-bewerking, prototipe produkte R&D, inspeksietoebehore / Gauge R&D, plastiekprodukte giet, bespuiting en montering ook betrokke.

Watter prent sal jy aan die einde van hierdie artikel kies
Kreatiwiteit 5 Kommentaar 27 Okt-2020

Watter prent sal jy aan die einde van hierdie artikel kies

Sjoe, ouens!nuwe vorm gestuur tyd !!Ha, sien hoe gelukkig is ons bemarkingsmeisie!

Wel, voor ek hierdie foto geplaas het, het 'n dilemma in my hart gesukkel.'n Vriend wat 'n groot hoeveelheid "linkedIn"-verbindings besit, het my vriendelike raad gegee: Haai, Harry!dit is nie goed om 'n meisie te nooi om met die vorms te staan ​​nie, veral met 'n groot glimlaggende gesig!Komaan, vormvervaardiging behoort 'n baie ernstige saak te wees, ok?Mag die tegniese ou wat 'n pasmaat of tekenpapier vashou om te vervang baie meer geskik was?

Watter prent sal jy kies aan die einde van hierdie artiek d

Vir daardie oomblik, soos hy uitgewys het, voel ek jammer om ons span moeilik te maak, aangesien dit wat ek gedoen het 'n ligsinnige indruk by liewe lesers getoon het.Dit blyk dat dit die enigste doel van my plasing is om gehore se oë te vang!Daarom was ek hierdie keer van plan om te doen soos hy voorgestel het, formeel te wees as 'n "regte" vormmaker!Toe het ek die eerste foto met my kollegas se hulp ernstig geneem.soos hieronder getoon, net vorm en produkte wat voor my lens gewys word, formeel en skoon, alles is reg.maar ek voel iets verlore ...

Watter prent sal jy kies aan die einde van hierdie artiek c

Toe ek klaar is met die foto's geneem, en beplan om terug te stap.Ons meisie "na die 90's" het gesê: mag ek 'n foto met hierdie vorm hê?Ek het gesê, natuurlik!Dan begin sy allerhande "professionele" poses met die vorm maak, net soos om 'n persoonlike selfie te maak, en ander werkers in die werkswinkel het almal laggend agter die kamera gesluit, skielik word die werkswinkelatmosfeer warm en harmonieus.Ons spanlede is tevrede met hul prestasie, en 'n gevoel van prestasie het op hul glimlaggende gesigte gewys ...

Goed, gereedskap maak moet 'n ernstige en presiese saak wees, maar om die werk met 'n gelukkige bui te doen, kan ook belangrik wees vir ons werkers.Soos u weet, wanneer die projektyd min is, werk ons ​​werkers dikwels oortyd, selfs oornag om die aanlooptyd te hou, die belofte aan ons kliënte na te kom.Hulle is moeg en gespanne tydens die proses, indien moontlik om ons respek en waardering vir hul werk en produk te toon, hoekom nie?Wanneer hulle skitter met hul “meesterwerk”, moet ons hulle nie ons applous laat hoor nie?Gereedskap is koud, maar warmte van die span!

Nou die dag kla baie eienaars van gereedskapmaatskappye: Dit is al hoe moeiliker om werkers te werf, maak nie saak ontwerpers, ingenieurs of masjienbedrywighede nie.veral vir die "na 90's"-groep, soos in hul gedagtes, is daar nie te veel pret in die vormmaakbedryf nie.Nuwe generasie het hul definisie oor werk, geluk word meer en meer belangrike faktor om die span te bou en te versterk.

So geagte leser, dink jy om 'n gelukkige toneel in ons daaglikse werk te plaas, die span te ontspan wanneer die proses wat nie gespanne is nie, ok is of nie?wys asseblief jou houding deur die prentjie van onder twee te kies.

Watter prent sal jy aan die einde van hierdie artiek b

Watter prent sal jy aan die einde van hierdie artikel kies


Postyd: 27 Oktober 2020
- Volgende plasing